YouTube Premium Türkiye’ye açıldı!

Uzun vakittir yurt dışında kullanılabilir durumda olan YouTube Premium, an itibariyle ülkemiz için de hizmet vermeye başladı. YouTube Premium sayesinde reklamsız formda görüntü izlemek, istediğiniz görüntüleri indirmek üzere ek özelliklere sahip oluyorsunuz. Ayrıyeten YouTube tarafından hazırlanan özgün içerikleri de izleyebileceksiniz. Doğal ki servisin en kıymetli ayağı Spotify rakibi YouTube Müzik oluyor.

İlk üç ay ücretsiz

YouTube uygulamasından yahut web sitesinden ulaşabileceğiniz YouTube Premium’u ilk üç ay fiyatsız deneyebilirsiniz. Daha sonrasında ise farklı paket seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. YouTube Premium ve YouTube Müzik ikilisinden oluşan standart paket için aylık 16,99 TL fiyat isteniyor. Yalnızca YouTube Müzik’e abone olmak isterseniz ödeyeceğiniz fiyat 13,99 TL.

Diğer birçok çevrimiçi serviste olduğu üzere YouTube da aile üyeliği sunuyor. 5 kişilik YouTube Premium + YouTube Müzik aboneliği 25,99 TL fiyat etiketine sahip. Birebir biçimde aile üyeliğini sırf YouTube Müzik için almak isterseniz 20,99 TL ödeyeceksiniz.

YouTube Premium’a abone olmak için taşınabilir uygulamada görüntülerin altında çıkan indirme butonunu yahut ayarlar kısmındaki Premium kısmını kullanabilirsiniz. Site üzerinden de Premium abonesi olma imkanınız bulunuyor. Son olarak iOS uygulamasından abone olmaya çalıştığınızda fiyatların değişiklik gösterdiğini belirtelim. Örneğin 16,99 TL’lik standart paketi, iOS uygulamasından almak istediğinizde 21,99 TL üzere bir fiyat çıkıyor.

Başa dön tuşu