Netflix’in The Witcher uyarlamasına ait resmî görseller geldi

Henry Cavill’in Rivialı Geralt’ı canlandırdığı The Witcher uyarlaması bilindiği üzere bu yıl içinde Netflix’e geliyor. Geçtiğimiz ay birinci dönem çekimlerinin tamamlandığı dizinin bu sefer de resmi görselleri paylaşıldı. Netflix’in pazartesi günü paylaştığı fotoğraflarda; Rivialı Geralt (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan) ve Yennefer’ı (Anya Chaltora) canlandıran oyuncuları görebiliyoruz.
Yennefer (Anya Chaltora) 

Dikkatli okuyucularımız dizideki Geralt’ın tek bir kılıç taşıdığını fark etmişlerdir. Tekrar romanları yalayıp yutmuş okuyucularımız, Geralt’ın iki kılıca sahip olmasına karşın daha çok çelik kılıcı sırtında taşıdığını ve gümüş kılıcın ise gereksinim halinde kullanılmak üzere eyerde beklediğini hatırlayacaklardır.

Ciri (Freya Allan) 

Bu kapsamda Netflix tarafından yapılan açıklamada da izleyeceğimiz seride oyundan çok romanlardan esinlenildiği söz edilmiş. Diziyle ilgili tanınan platform tarafından yapılan açıklama ise şu formda;

“En çok satanlar listesine giren fantastik kitap serisinden esinlenilen The Witcher, yazgı ve ailenin epik bir kıssası. Rivialı Geralt, insanların canavarlardan daha tehlikeli olduğu bir dünyada kendi yerini bulmaya çalışan yalnız bir canavar avcısı. Fakat baht ağlarını örüp Geralt’ı güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesin önüne attığında bir ortaya gelmek zorunda kalan üçlü, gittikçe istikrarsızlaşan Kıta’da yollarını bulmak için gayret etmek zorunda kalıyor.”

 

The Witcher ile ilgili yeni paylaşımlar epeyce sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Lütfen bizi takip etmeye devam edin.

Başa dön tuşu