Yeni Kingsman filminden ilk fragman yayınlandı

21st Century Fox, merakla beklenen yeni Kingsman sinemasının birinci fragmanını nihayet paylaştı. The King’s Man isimli sinemada, Kingsman casuslarının kuruluş kıssası anlatılıyor. Yayınlanan fragmanda sinemanın epey etkileyici göründüğünü söyleyebiliriz.

Fragmandan da anlaşıldığı üzere The King’s Man’de birinci iki sinemanın sevilen kahramanları yer almıyor. 1900’lü yıllarda geçen yeni sinemada, Kingsman isimli muhteşem casus takımının ortaya çıkış öyküsüne tanıklık edeceğiz. 21st Century Fox’un sinemanın bahsiyle ilgili yayınladığı yazıda,”Tarihin gördüğü en makus zalimler ve cürüm dehaları, milyonlarca insanın vefatına yol açacak bir savaşı planlamak için bir ortaya geliyor…Bir adam, onları durdurmak için vakte karşı yarışmak zorunda.” sözleri kullanılmış.

Kingsman serisinin daha evvel Kingsman: The Secret Service (2015) ve Kingsman: The Golden Circle (2017) isimli iki sineması yayınlanmıştı. Birinci sinema sinemaseverler tarafından epeyce olumlu yorumlar almayı başarmıştı. İkinci sinema ise en azından eleştirel manada tıpkı başarıyı gösteremedi.

The King’s Man ise birinci iki sinemadan çok daha farklı bir yapıya sahip olacakmış üzere görünüyor. Ünlü üretimci ve direktör Matthew Vaughn tarafından hazırlanan The King’s Man’in oyuncu takımında Ralph Fiennes, Aaron Taylor-Johnson, Gemma Arterton, Djimon Hounsou ve Matthew Goode üzere ünlü isimler yer alıyor.

The King’s Man, ülkemizde 14 Şubat 2020’de vizyona girecek. 

Başa dön tuşu