Matrix fanları için sevindirici haber: Yeni film geliyor

İlk Matrix sineması sinema dünyası için neredeyse bir devrim niteliğindeydi. Devam sinemaları ise hala tartışmaya açık. Çünkü birçok kişi birinci sinemadaki “büyüyü” Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions’da bulamadığını söylüyor. Lakin yeniden de üçlemeyi bir bütün olarak sevenler de var.
Serinin fanları için son derece güzel haberler geldi. Çünkü yeni Matrix filminin yolda olduğu söyleniyor. Geeks WorldWide isimli internet sitesinin raporuna nazaran Creed ve Black Panther üzere sinemaları ile tanınan Michael B. Jordan‘ın başrolünü üstleneceği yeni bir Matrix sineması üzerinde çalışıyor.

Lana Wachowski yönetebilir

İnternet sitesi şimdi bu bilgiyi resmi olarak doğrulatamadığını söylüyor lakin yeni sinemayla ilgili spekülasyonları birinci sefer duymuyoruz. 2017 yılında da Warner Bros.‘un seriyi yine başlatmak istediğine yönelik haberler çıkmıştı.
Bununla birlikte Lana Wachowski‘nin (ilk sinemaları yöneten Wachowski kardeşlerden biri) yeni sinemanın yönetmen koltuğunda oturmak için geri dönebileceği öne sürüldü. Çekilmesi planlanan yeni filmin Matrix fanlarını memnun edebilecek kalitede bir üretim olmasını umuyoruz.

Başa dön tuşu