La Casa de Papel’in 3. sezon fragmanı yayınlandı

Ülkemizde de epeyce beğenilen La Casa de Papel dizisi, Netflix tarafından satın alınmıştı. Dizinin Netflix’e geçmesini, yeni dönem muştusu takip etti. Hatta geçtiğimiz aylarda dizinin 3. döneminin 19 Temmuz’da başlayacağına dair küçük bir fragman yayınlanmıştı. Bugün ise La Casa de Papel: 3. Kısım için resmi fragman paylaşıldı.

“Bu sefer mevzu aile”

Netflix Türkiye resmi YouTube kanalı tarafından paylaşılan fragmanı haberimizin başında izleyebilirsiniz. Sizlerin de görebileceği üzere Rio ismindeki karakterin kaçırılması yeni dönemin ana konusu olacak. Takım, bu sefer Rio’yu kurtarmak için bir ortaya geliyor. Görüntünün altında bulunan “Bu sefer mevzu para değil. Bu sefer mevzu, aile.” yorumu da bu duruma işaret ediyor. Fragmanın en sonunda dizinin sevilen karakterlerinden Berlin’i de görme bahtı yakalıyoruz.

İki dakika uzunluğundaki fragmanda aksiyonun ve maceranın kaldığı yerden devam ettiğini anlaşılabiliyor. Yayınlanmasına bir buçuk ay kalan dizi için meraklı bekleyiş bir mühlet daha devam edecek. Ayrıyeten 3. dönemde yeni karakterler de bizleri bekliyor. Dizinin sevenleri 19 Temmuz tarihini iple çekecek üzere.

Başa dön tuşu