Hızlı ve Öfkeli spin-off’u ‘Hobbs & Shaw’ için son fragman da yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin off sineması Hobbs & Shaw için artık geri sayım resmen başladı. Ağustos ayında sinemaseverlerle buluşacak olan sinemanın yeni imajları yayınlanmaya devam ediyor. Üretimci stüdyo Universal, merakla beklenen Hobbs & Shaw için bugün son fragmanı da paylaştı.

Hobbs & Shaw’ın yeni fragmanı tekrar evvelkiler üzere aksiyon ve güldürü dolu olmuş. Sinemanın bilhassa de aksiyon manasında artık absürd bir düzeye ulaştığını ve gerçeklikle de bağlarını külliyen kopardığını görüyoruz. Hobbs & Shaw, aksiyon ve güldürü severler için epey düzgün görünüyor diyebiliriz.

Filmde bildiğiniz üzere Süratli ve Öfkeli serisinin sevilen iki karakterini bir ortada görüyoruz. Luke Hobbs (Dwayne Johnson) ve Deckard Shaw (Jason Statham), dünyayı tehdit eden bir tehlike karşısında birlikte çaba edecek. Sinemanın berbat adamını ise ünlü aktör Idris Elba canlandırıyor. Elba’nın karakteri üstün insan güçleriyle dikkat çekiyor.

Hobbs & Shaw’ın direktörlüğünü Deadpool 2 ve Atomic Blonde sinemalarından tanıdığımız David Leitch üstleniyor. Sinemanın oyuncu takımında ise Jason Statham, Dwayne Johnson, Idris Elba ve Vanessa Kirby üzere ünlü isimler yer alıyor.

Hobbs & Shaw, 2 Ağustos 2019’da vizyona girecek. 

Başa dön tuşu