Avengers: Endgame tekrar vizyona giriyor

Marvel sinematik kozmosunun on yılını sona erdiren Avengers: Endgame beklendiği üzere yüksek hasılat sayılarına ulaştı fakat Avatar’ın rekorunu şimdi kıramadı. Kevin Feige rekorun peşini bırakmaya niyetli değil.

Birkaç artısı var

Marvel Studios işvereni Kevin Feige’ye dayandırılan habere nazaran Avengers: Endgame gelecek hafta sonu yeni sahneler eklenmiş olarak tekrar vizyona giriyor. Şimdi bu tanınan üretimi izlememiş olanlar için yahut tekrar izlemek isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.

Yeni sinema Extended Cut biçiminde olmayacak. Sinemanın bitiş sahnesinin sonrasında Stan Lee anısına küçük bir sahne, kesilmiş olan bir sahne ve sürpriz bir sahne olacağı söz ediliyor. Bununla birlikte yine gösterim ne derece yaygın vizyona girecek bilinmiyor. Birinci gösterim Çin de dahil dünyanın çabucak her ülkesinde yapılmış ve birinci hafta sonu 1 milyar doları aşkın rekor bir hasılat elde edilmişti.

Sinema tarihinde Avatar sineması 2.787 milyar dolar hasılat ile tepeyi koruyor. Şimdi şimdiki olmayan sayılara nazaran Avengers: Endgame sineması de 2.744 milyar dolar hasılat elde etmiş durumda. Son yeni sayılar ve yine gösterim sonucunda tarihi rekor gelir mi merak ediliyor.

 

Başa dön tuşu