Yüksek hızlı internetin kurumlara ve işletmelere sağladığı kolaylıklar

Gündelik ömrümüzde internetin sağladığı kolaylıklar elbette tartışılmaz. Bilhassa e-ticaret, okul, hastane, eczane ve otel üzere kurum ve işletmelerin olmazsa olmazı olan internet, bu alanlarda varlığı kadar süratiyle da kıymet kazanıyor. Neden mi? İşte detaylar… 

Hızla bir arada talep de artar 

Zamanın pek çok şeyden daha pahalı olduğu günümüzde; her kurum ve işletme, hizmet verdiği alanın en süratlisi olarak anılmak ister. Zira verilen hizmetin suratı arttıkça talep ve sunulan hizmet de o doğrultuda artar. Metro ethernet altyapısı sayesinde süratli ve kesintisiz hizmet sunan yüksek süratli internet, bu manada sizi asla yarı yolda bırakmaz. Zira yüksek süratli internet, hafriyat yapılıp işletmeye özel bir altyapı ile kurulur. Böylece işletmenin en ağır saatlerinde bile sabit ve yüksek sürat sunmaya devam eder.

 

Markanıza duyulan itimat tazelenir 

 “İşleminizi şu anda gerçekleştiremiyorum” cümlesi, yüklü olarak internet üzerinden hizmet sunan kurum ve şirketlerin dehşetli düşüdür. Bu cümleyle başlayan aksilikler, işlerin yığılmasına neden olurken tıpkı vakitte hizmet bekleyenleri de mağdur edebilir. Kelam konusu olan bu aksiliğin daima hale gelmesi ise, markanıza duyulan itimat sarsılabilir. İndirme ve yükleme suratını eşitleyen “simetrik hız” özelliğine sahip yüksek süratli internette, bu türlü bir yavaşlama ya da donma kelam konusu olmadığından daha seri hizmet verebilir ve böylece markanıza duyulan inancı artırabilirsiniz.
 

İnternete bağlı ticari kayıplarınız azalır 

Yüksek süratli internet, iş uygulamalarınızı verimli kullanabilmeniz için data indirme suratı ile bir arada yüksek bilgi yükleme suratı da sunar. Bu sayede internetinizi öteki internet sağlayıcılarına oranla 10 kat daha süratli kullanabilir, başta vakit ve elektrik olmak üzere birçok bahiste da tasarruf edebilirsiniz. Zira yüksek süratli internet ile internet sayfaları ortasında daha süratli gezinebilir, görüntü görüşmelerinizi kesintisiz yapabilir, evraklarınızı daha süratli transfer edebilir ve mail alışverişlerinizi de tekrar o oranda hızlandırabilirsiniz.

 

Verileriniz kaybolmaz  

Eğer internet odaklı bir iş yapıyorsanız sizin için internetin suratı kadar kesintisiz olması da son derece değerlidir. Zira muhtemel bir bilgi kaybı, telafisi güç olabilecek bir ticari ziyana uğramanıza neden olabilir. 7/24 uzaktan takip takviyesi sunan yüksek süratli internet; müdahalesi bazen günler süren standart internet sağlayıcılarının tersine, mümkün bir arızayı arıza kaydı oluşturmanızı beklemeksizin tespit eder ve süratlice çözer.

 

Vodafone Metro Ethernet ile sınırsız ve süratli internet

Artık iş internetiniz size özel altyapısı sayesinde yavaşlamıyor, yükleme ve indirme suratları daima sabit kalıyor. Üstelik 7/24 arıza denetimi ile de sıkıntılar daha yaşanmadan çözülüyor.
Kurumsal firmaların tercihi, fiber teknolojisiyle paylaşımsız yüksek süratte Metro Ethernet hizmetimizle tanışın!
Detaylı bilgi için tıklayınız

Başa dön tuşu