Yeni Jumanji filminden ilk fragman geldi

 

Jumanji serisi iki yıllık ortanın akabinde beyaz perdeye geri dönüyor. Sony Pictures, merakla beklenen sinemanın birinci uzun fragmanını bugün nihayet paylaştı. Jumanji: The Next Level isimli sinema tekrar macera ve güldürü ögeleriyle dikkat çekiyor.

2017’de yayınlanan Jumanji: Welcome to the Jungle, bildiğiniz üzere sinemaseverler tarafından genel manasıyla hayli beğenilmiş ve gişede de beklentilerin çok üzerinde bir performansa imza atmayı başarmıştı. Dünya genelinde tam 962 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden sinema, 2017’nin en büyük sürprizlerinden birisi olarak değerlendirilmişti.

Jumanji: Welcome to the Jungle büyük bir muvaffakiyete ulaşınca devam sineması de kaçınılmaz oldu. Yayınlanan birinci imgelerde Jumanji: The Next Level’ın genel manasıyla birinci sineması andırdığını görüyoruz. Sony, aksiyon ve güldürü manasında yeniden tıpkı formülden yararlanmış.

Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black ve Karen Gillan evvelki sinemada olduğu üzere yeniden başrollerde yer alacak. Yeni sinemada ayrıyeten It’s Always Sunny in Philedelphia serisinin sevilen aktörü Danny DeVito’yu da oyuncu takımında görüyoruz. Danny DeVito’nun canlandırdığı karakter bu sinemada Jumanji dünyasına adım atan dört bireyden birisi olacak.

Jumanji: The Next Level, Türkiye’de 10 Ocak 2020’de vizyona girecek. ABD vizyon tarihine nazaran yaklaşık bir ay daha geç.

Başa dön tuşu