Xiaomi’nin ülkemizdeki resmi distribütörü Evofone dev bir çekiliş başlattı!

 

Diğer pek çok pazar üzere ülkemiz pazarında da girdiği günden bugüne rekor büyümeye imza atan Çinli taşınabilir teknoloji devi Xiaomi‘nin ülkemizdeki distribütörlüğünü üstlenen isim EvofoneInstagram üzerinden Xiaomi severleri çok heyecanlandıracak dev bir çekiliş başlattı.
 
Mi Store Türkiye‘nin resmi hesabı üzerinden paylaşılan çekilişin sonunda 3 kişi Redmi Note 5, 5 kişi Mi Band 3, 5 kişi 5.000 mAh’lik Powerbank ve 10 kişi Basic Kulaklık sahibi olacak.
Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler ise çok kolay. Birinci evvel bu gönderiye girerek @mistoreturkiye ve @evofone hesaplarını takip etmeniz, daha sonra ise gönderiye 3 arkadaşınızı etiketleyerek yorum yapmanız gerekiyor. Daha fazla arkadaşınızı etiketleyerek daha fazla yorum atarsanız daha yüksek baht elde edebiliyorsunuz. 

12 Temmuz, yani dün itibariyle başlayan çekilişe iştirakler 21 Temmuz gecesine kadar devam edecek. Çekilişin sonuçlarının ne vakit açıklanacağını ise şu an için bilmiyoruz. Çekilişe katılan ve katılacak olan okurlarımıza bol talih diliyoruz.

Başa dön tuşu