Thor 4 filmi için hazırlıklar resmen başladı

Marvel Sinematik Evreni’nin Avengers: Endgame sonrası için planları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Comic-Con’un çabucak öncesinde yeni Thor sineması için birinci bilgiler ortaya çıktı. The Hollywood Reporter tarafından bugün yapılan habere nazaran Marvel Stüdyoları, Thor 4 sinemasının hazırlıklarına resmen başladı.

Marvel yeni Thor sinemasının direktörüyle de muahede sağlamış. Thor: Ragnarok’un sevilen direktörü Taika Waititi, Thor 4 için resmen geri dönüyor. Chris Hemsworth da elbette yeniden başrolde yer alacak. Sinemanın konusu yahut vizyon tarihiyle ilgili ise şu an için rastgele bir bilgimiz yok. Lakin önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Comic-Con etkinliğinde yeni ayrıntılar paylaşılabilir.

Thor 4 hazırlıklarının başlamasıyla birlikte Taika Waititi’nin üzerinde çalıştığı Akira live action sinemasından de bir erteleme haberi geldi. Variety’nin haberine nazaran Waititi, Thor 4’e ağırlaşmak için Akira projesini bir mühlet rafa kaldırma kararı almış. Akira’nın Mayıs 2021’de vizyona girmesi bekleniyordu. Şimdiyse projenin en azından birkaç yıl erteleneceği düşünülüyor.

Thor serisi bildiğiniz üzere her yeni sinemasıyla bir evvelkinin üzerine koymayı başarmıştı. Bilhassa de Thor: Ragnarok sineması hem eleştirel manada hem de gişe performansıyla Marvel’ın en başarılı sinemalarından birisi oldu. Taika Waititi’nin de dönmesiyle birlikte Thor 4’ten de beklentiler hayli yüksek. Bakalım yeni sinema ne vakit vizyona girecek.

Başa dön tuşu