Tesla otomobillere YouTube geliyor

Otomobiller bizi istediğimiz yere götürmek üzere tasarlandı lakin Elon Musk’ın araçları daha eğlenceli hale getirecek birtakım fikirleri var. Tecrübeli yönetici daha evvel Cuphead isimli oyunun Tesla arabalarda oynanabileceğini açıklamıştı. E3 2019 fuarında sahen alan Musk bu sefer de Fallout Shelter’ın Tesla’larda oynanabileceğini duyurdu.
E3 2019’da sürpriz bir formda görünen Elon Musk ayrıyeten YouTube’un yakında Tesla arabalara geleceğinin muştusunu verdi. Şu an için uygulamanın ne vakit Tesla’lara geleceği konusunda kesin bir tarih yok fakat elbet ki müşterilerin sabırsızlıkla bekleyeceği bir özellik olacak.

Sadece park halindeyken çalışacak

Güvenlik önlemlerinin YouTube uygulaması için de geçerli olması bekleniyor. Yani yalnızca araç duruyorsa ve park modundaysa görüntü izlenebilecek. Birebir formda oyun oynanabilmesi için de arabanın park halinde olması gerekiyor.
YouTube uygulaması müşterileri Tesla satın alma konusunda ne derece ikna eder orası bilinmez lakin devasa bilgi-eğlence ekranı için son derece kullanışlı bir özellik olacağı kesin.

Başa dön tuşu