Stranger Things 3. sezonundan yeni fragman

Netflix’in tanınan dizilerinden Stranger Things’in üçüncü dönemi için meraklı bekleyiş uzun vakittir devam ediyor. Yayınlanmasına iki haftadan az bir müddet kalan yeni dönemin son fragmanı ise an itibariyle paylaşıldı.

4 Temmuz’da geliyor

Önceki iki dönemi büyük beğeni kazanan Stranger Things’in çocuk kahramanları Upside Down ismi verilen paralel kozmosun yaratığına karşı uğraş ediyorlar. 80’ler atmosferi de diziyi etkileyici kılan ayrıntılar ortasında. Geçtiğimiz dönemin finalini hatırlamak gerekirse, Upside Down’a açılan kapı Eleven tarafından kapatılmıştı. Lakin son sahnede Upside Down’ın müthiş yaratığı Mind Flayer’ın dünyada belirdiğini gördük.

Paylaşılan son fragmanda da yeni bir konağa geçen yaratığın planlarına devam ettiği görülüyor. Kahramanlarımız da onu durdurmak maksadıyla bir ortaya geliyorlar. Tüm ayrıntılar için haberimizin başında bulunan fragmanı izleyebilirsiniz.

Stranger Thins 3. sezonu 8 kısımdan oluşuyor. Tüm kısımlar 4 Temmuz tarihinde platformdaki yerini alacak. Sayılı günler kalmaması sebebiyle dizinin sevenleri için heyecanın gün geçtikçe arttığını söyleyebiliriz. Yeni fragman da bu artışa katkı sağlayacaktır.

Başa dön tuşu