Giyilebilir LED ışık modeli Tronex

Giyilebilir teknolojilere olan ilginin artmasıyla geliştirilen eserlerin ortasına epey enteresan eserler dahil olmaya devam ediyor. Bunların ortasında yer alacak olan en enteresan eserlerden biri de giyilebilir LED ışık Tronex. 

Giyilebilir LED ışık modeli Tronex  

Popüler bağış platformu Kickstarter’da enteresan eserler desteklenmek için sergilenmeye devam ediyor. Lakin burada yer alan eserler evvelce olduğu kadar çok fazla dayanak alamıyor. Son vakitlerde bu platformda yer alan ve dayanak almayı bekleyen en enteresan eserlerden biri olan LED ışık Tronex, kullanıcıların kolay bir halde giyerek  kullanabileceği farklı bir dizayna sahip. Bir sırt çantası üzere tasarlanan LED ışık modeli Tronex, bünyesinde barındırdığı kemer sayesinde kullanıcı bu eseri sırtına sabitleyebiliyor. Farklı bir dizayna sahip olan bu giyilebilir LED ışık modelinde iki adet hareketli LED aydınlatma başlığı yer alırken, eseri kullanan kişinin ellerini özgür olarak kullanabilmesine imkan tanıyor.

Çok güçlü bir ışık çıkışına (4900 lümen) sahip olan bu eserde, kullanıcının ışık şiddetini ayarlayabileceği ayar seçenekleri de yer almakta. Eser bu özellikleri ile birlikte bünyesinde 13.600 mAh pil ile kullanıcılara sunuluyor. 510 gram tartısıyla kullanıcıların rahatça hareket etmelerine imkan sağlayacak olan giyilebilir LED ışık modeli USB portu sayesinde telefondan şarj edilebildiği üzere birebir vakitte en düşük ışık şiddeti modunda 24 saat kullanım müddeti sunabiliyor. 

Tronex ne vakit satışa çıkacak?

Kullanılan gereç kalitesiyle de dikkat çekmek isteyen giyilebilir teknolojik eserin güçlü hava koşullarına epey güçlü olduğu belirtiliyor. Güvenlik güçlerinin yürüttüğü operasyonlarda, bisiklet kullanırken, tamir işlerinde, gece kamp yaparken ya da avcılıkta epeyce işlevsel olarak kullanılabilecek bu eserin yakın bir tarihte kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Başa dön tuşu