Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı! Türkiye büyük tehlike altında!

2022’yi geride bırakırken bir yandan da 2023’e merhaba demeye hazırlanıyoruz. Peki ama yeni senede bizleri ne gibi olaylar bekliyor? Bu sorunun yanıtını şimdiden vermek güç ancak yardımımıza ünlü kahin Baba Vanga yetişiyor. Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın kehanetleri her sene sonunda yeni yıl için gündeme geliyor ve bir hayli de ilgi görüyor. Peki ama Baba Vanga 2023 için ne gibi kehanetler ön görüyor?

Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı! Felaket yılı!

İşte uzmanlar bu soruya ışık tutmak için Baba Vanga’nın yaşadığı dönemdeki açıklamalarını mercek altına aldı. Sonuç olarak karşımıza 2023 ile ilgili ilginç ve bir o kadar da tüyler ürperten tahminler çıktı.

Baba Vanga’nın ilk kehaneti Dünya’nın yörüngesinde kayma olacağı üzerine. Her ne kadar bu değişim ufak çaplı olsa da Dünya’nın güneşe bir adım yaklaşması veya uzaklaşması çeşitli felaketlere yol açabilir. Gezegenimizin Güneş’e biraz daha yaklaşması buzulları hızla eriteceği gibi radyasyonu da arttırıcı etkide bulunabilir.

İkinci kehanet ise biyolojik silahlar ile alakalı. Buna göre güçlü bir ülke insanlar üzerinde biyolojik silah deneyleri yapacak ve bu da binlerce insanın ölümüne yol açacak. Bu ülkenin Rusya veya Çin olabileceği de Baba Vanga’nın tahminleri arasında yer alıyor.

Türkiye büyük tehlike altında!

Baba Vanga’nın bir diğer iddiasına göre, Güneş tsunamisi ortaya çıkacak. Güneş fırtınası yüzünden elektrik ve internet sisteminde yüksek bir tahribat olacak ve bu tahribat uzun süre onarılamayacak.

Baba Vanga’nın 2023 için bir başka kehanetine göre ise normal doğum tarihe karışacak. İnsanların göz rengi, saç rengi gibi özellikleri seçebileceği labaratuvar bebekleri ortaya çıkacak.

Ünlü kahinin 2023 için son kehanetine göre bu yıl nükleer bir patlama yaşanacak. Bu tahmin, Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan savaşla alakalı olacağı düşünülen bu patlamadan en çok etkilenen ülke ise Türkiye olacak.

Başa dön tuşu