Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Özellikle son 2 haftadır hayli enteresan görüntülerle karşılaşıyoruz. Kısa mühlet evvel bir metro içerisinde farklı hareketlerde bulunmaya başlayan, sonrada bir adamın yüzünü ısırarak parçalayan bir bayanla karşılaşmıştık. Bu görüntünün çabucak akabinde ise hastanede garip hareketler sergileyen bir adamın görüntüsü ile karşılaştık.

Bu biçim paylaşımların sayısı süratle artarken, son paylaşım Türkiye’den geldi. Toplumsal medyaya yeni düşen görüntüde bir bayanın bilinçsiz hareketler yaptığını görüyoruz. Dilerseniz tüyleri diken diken eden bu görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Dürüst olmak gerekirse görüntünün ne kadar gerçekçi olduğu ya da öbür yayınlanan görüntülerin ne kadar gerçekçi olduğu değerli bir soru işareti. Lakin bu görüntülere inananların ve yakın vakitte büyük bir zombi salgınının olacağını düşünenlerin sayısı da hiç az değil. Elbette şimdiden bu bahiste yorum yapmak çok yanlışsız olmayacaktır.

Peki sizin görüşünüz ne? Bu görüntülerdeki beşerler sahiden bir zombi virüsüne maruz kalmış olabilirler mi? Yoksa aldıkları uyuşturucu hususun tesiriyle mi bu türlü davranıyorlar? Açıkçası, bizim niyetimiz zombi virüsünden çok uyuşturucu hususun daha ağır bastığı tarafında. Pekala siz bu mevzuda tam olarak ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında niyetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu