Vodafone Metro Ethernet

Yüksek süratli internetin kurumlara ve işletmelere sağladığı kolaylıklar

Gündelik hayatımızda internetin sağladığı kolaylıklar elbette tartışılmaz. Bilhassa e-ticaret, okul, hastane, eczane ve otel üzere kurum ve işletmelerin olmazsa olmazı olan internet, bu alanlarda varlığı kadar süratiyle da ehemmiyet kazanıyor. Neden mi? İşte detaylar… 

Hızla birlikte talep de artar 

Zamanın pek çok şeyden daha kıymetli olduğu günümüzde; her kurum ve işletme, hizmet verdiği alanın en süratlisi olarak anılmak ister. Zira verilen hizmetin suratı arttıkça talep ve sunulan hizmet de o doğrultuda artar. Metro ethernet altyapısı sayesinde süratli ve kesintisiz hizmet sunan yüksek süratli internet, bu manada sizi asla yarı yolda bırakmaz. Zira yüksek süratli internet, hafriyat yapılıp işletmeye özel bir altyapı ile kurulur. Böylece işletmenin en ağır saatlerinde bile sabit ve yüksek sürat sunmaya devam eder.

 

Markanıza duyulan inanç tazelenir 

 “İşleminizi şu anda gerçekleştiremiyorum” cümlesi, yüklü olarak internet üzerinden hizmet sunan kurum ve şirketlerin dehşetli düşüdür. Bu cümleyle başlayan aksilikler, işlerin yığılmasına neden olurken tıpkı vakitte hizmet bekleyenleri de mağdur edebilir. Kelam konusu olan bu aksiliğin daima hale gelmesi ise, markanıza duyulan itimat sarsılabilir. İndirme ve yükleme suratını eşitleyen “simetrik hız” özelliğine sahip yüksek süratli internette, bu türlü bir yavaşlama ya da donma kelam konusu olmadığından daha seri hizmet verebilir ve böylece markanıza duyulan inancı artırabilirsiniz.
 

İnternete bağlı ticari kayıplarınız azalır 

Yüksek süratli internet, iş uygulamalarınızı verimli kullanabilmeniz için data indirme suratı ile birlikte yüksek data yükleme suratı da sunar. Bu sayede internetinizi öbür internet sağlayıcılarına oranla 10 kat daha süratli kullanabilir, başta vakit ve elektrik olmak üzere birçok mevzuda da tasarruf edebilirsiniz. Zira yüksek süratli internet ile internet sayfaları ortasında daha süratli gezinebilir, görüntü görüşmelerinizi kesintisiz yapabilir, evraklarınızı daha süratli transfer edebilir ve mail alışverişlerinizi de yeniden o oranda hızlandırabilirsiniz.

 

Verileriniz kaybolmaz  

Eğer internet odaklı bir iş yapıyorsanız sizin için internetin suratı kadar kesintisiz olması da son derece kıymetlidir. Zira muhtemel bir bilgi kaybı, telafisi sıkıntı olabilecek bir ticari ziyana uğramanıza neden olabilir. 7/24 uzaktan takip dayanağı sunan yüksek süratli internet; müdahalesi bazen günler süren standart internet sağlayıcılarının tersine, muhtemel bir arızayı arıza kaydı oluşturmanızı beklemeksizin tespit eder ve süratlice çözer.

 

Vodafone Metro Ethernet ile sınırsız ve süratli internet

Artık iş internetiniz size özel altyapısı sayesinde yavaşlamıyor, yükleme ve indirme suratları daima sabit kalıyor. Üstelik 7/24 arıza denetimi ile de problemler daha yaşanmadan çözülüyor.
Kurumsal firmaların tercihi, fiber teknolojisiyle paylaşımsız yüksek süratte Metro Ethernet hizmetimizle tanışın!
Detaylı bilgi için tıklayınız

Başa dön tuşu