Turhost ta Yeni Nesil WordPress Hosting Paketleri

Aklınızda sizin için çok kıymetli bir fikir var ve bunu uygulamak, beşerlerle paylaşmak, harcadığınız emeğin karşılığını almak istiyorsunuz. Tabi ki bunun en kolay yolu artık gelişen internet ortamından geçiyor. Fikirlerinizi paylaştığınız bir blog sitesi, eserlerinizi pazarladığınız bir e-ticaret sitesi ya da insanların fikirlerini paylaştığı çağdaş bir web sitesi kurma maksadınız olabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürdüğünüz bir web sitesinde başarılı olabilmek için en kıymetli birinci üç etkenden biri de elbet web sitesi barındırma hizmetidir.
Hosting, öbür ismiyle Web Sitesi Barındırma Hizmeti; web sitelerinizin internet ortamında yedi gün yirmi dört saat, hızlı, kesintisiz, muteber ve yüksek performanslı sunucularda barındırılması ve yayımlanmasıdır. Hosting bir web sitesinin yayımlanması için tek başına kâfi değildir. Başarılı bir web sitesi için yanlışsız içerik idare sistemi ile çalışmak ta değerlidir. Burada WordPress son vakitlerde artan popülaritesi ile ön plana çıkmakta. O denli ki son istatistiklerde İnternet’teki her üç siteden birinde WordPress altyapısı kullanıldığı görülüyor. On binlerce kullanıcı tarafından fiyatsız ve açık kaynak olarak geliştirilen bu içerik idare sistemi, milyonlarca web sitesinde etkin olarak kullanılmakta.
WordPress ile %100 uyumlu, kesintisiz ve süratli çalışan bir hosting altyapısında barındırma hizmeti sağlanması öbür WordPress sitelerinden ayrılarak ön plana çıkmak ve ziyaretçilerine hızlı bir web sitesi deneyimi sunmak isteyen kullanıcılar için her geçen gün daha da kıymetli hale gelmekte. Bunun için özel olarak WordPress uygulamasına nazaran optimize edilmiş, gerçek bir hosting altyapısı tercih edilmesi gerekmekte.
Tanımına uygun olarak Türkiye’nin başkan hosting servis sağlayıcısı Turhost yeni yılda müşterilerine “en iyi” hizmeti verebilmek emeliyle altyapılarında ve WordPress Hosting paketlerinde büyük değişimlere gidiyor. Gelin bu yeniliklere birlikte göz gezdirelim.
 

 Yeni NVME Hosting

Hızlı bir web sitesine sahip olmak, Google ve öteki arama motorlarında ön sıralarda yer almanızı ve rakiplerinize nazaran maça bir sıfır önde başlamanızı sağlayacaktır. Turhost, Türkiye’de barındırdığı web site sayfalarının en süratli açıldığı barındırma hizmeti veren firma olarak bilinmektedir ve 2019 yılı prestiji ile bu liderliği perçinlemeye kararlı görünüyor, çünkü en büyük yenilikler tekrar web sitesi performansı ve suratı üzerine geliyor.

SSD Hosting, web sitelerininin barındırıldığı disk depolama ortamının SSD olduğu yapılara denilmektedir. SSD diskli bir ortamda web sitelerinin açılış mühleti dramatik bir halde hızlanmaktadır. Uzun bir müddettir SSD tabanlı hosting hizmeti veren Turhost, gelişen teknoloji çağının gerekliliklerine uygun bir halde bir çağ ileri atlatmakta ve SSD den çok daha süratli bir hizmet olan Türkiye’nin birinci NVME Hosting altyapısına geçmiş bulunmaktadır. Mekanik diskler ile bir bilgiye ulaşım ortalama 8 mili saniyeler iken SSD ile bu oran 1-2 milisaniyeler civarındadır. NVME diskler ile birlikte bu oran 0.1 mili saniyelere düşmektedir. Turhost NVME sunucu hizmetinde disk erişimleri artık SSD disklere nazaran 20 kata kadar daha süratli.

Yeni PHP 7.3 Modülü

Turhost.com, Türkiye de en fazla WordPress web sitesine konut sahipliği yapan önder firmadır. Bu nedenle Turhost, WordPress uygulamasına ve WordPress uygulamasının yazıldığı programlama lisanı olan PHP programlama lisanının optimizasyonlarına 10 yıldır itinayla devam etmektedir. WP hosting alt yapılarında PHP 7.2 ve PHP 7.3 takviyeleri ile bilhassa WordPress blog sitelerinde %15’e yakın ek bir site suratı sağlanabilmektedir. Son teknolojileri her vakit yakından takip eden Turhost, PHP güncellemelerini yakından takip etmekte ve her vakit birincileri kullanıcılarına sunmaktadır.

 WordPress LSCache ile Jet Suratında Web Siteleri

 
Yeni yapı ile birlikte Turhost, WordPress paketlerinde lisanslı LSCache wordpress hosting hızlandırma modülünü ücretsiz olarak müşterilerine sunuyor. Bu modül ile birlikte WordPress sayfaları 30 kata kadar daha hızlı çalışabilmektedir. Yapmanız gereken yalnızca otomatik olarak kurulumunu gerçekleştirebildiğiniz WordPress idare paneliniz üzerinden LSCache modülünü faal etmenizdir. Eklenti cache özelliği yanında; JavaScipt ve CSS birleştirme, HTTP/2 Push dayanağı ve fotoğraf optimizasyonu üzere birçok işlev ile sitenizde gözle görülür seviyede sürat farkı oluşturmaktadır. Bu sitenizin Pagespeed skorunu da bir adım üst çıkarmaktadır. Unutmayın ki süratli bir WordPress web sitesi, Google’da üst düzeylere çıkabilmeniz ve yanlışsız bir SEO siyaseti için anahtar bir role sahip.

Ek Yüz Bin Web Sitesi Barındırma Kapasitesi

Yeni eklenen son model Intel Xeon işlemci ve kurumsal donanımlarla birlikte web hosting kapasitesi Türkiye’nin en büyüğü olarak 100.000 web sitesinden 200.000 web sitesine çıkartıldı. Gelişen alt yapısı ve yeni donanımlar ile web sitelerinin erişilebilirlik kalitesi çok daha üst düzeylere çıkacak.
Sunucu kaynakları bir web sitesinin hızlı ve stabil yayın yapabilmesi için özel ehemmiyete sahiptir. Uzun yıllardır web hosting paketlerinde azamî kaynak prensibini uygulayan firmanın yeni hizmetlerinde de bunu geliştirdiği görülmekte. Artık Turhost web hosting müşterileri daha fazla işlemci, bellek ve nvme ssd disk alanına sahip.

En Yeterli Lokasyon & En Süratli İnternet

Yüksek performansa sahip son teknoloji donanım ve altyapı yanında, web sitesinin bulunduğu lokasyonda süratli bir WordPress Hosting tecrübesi için olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Turhost Türkiye’nin en düzgün Tier 3 Bilgi Merkezlerinde biri olan ve Türkiye ADSL ve Fiber İnternet ağının merkezinde bulunan Türktelekom Gayrettepe Data Merkezinde bulunmaktadır. Türkiye’de herkes Turhost altyapısındaki web sitelere her vakit en süratli internet erişimi ile bağlanırlar.

WordPress’e Özel İdare Ekranı

Başa dön tuşu