Samsung ve DENT Coin iş birliği

Son periyotta kripto para dünyasına olan ilgisini saklamayan Samsung yavaş yavaş iştiraklerini arttırmaya başladı. Bir müddet evvel Galaxy S10 modellerindeki kripto para cüzdanı için Enjin Coin ile iş birliği yapan Samsung artık de DENT Coin ile anlaştı.

DENT Coin nedir?

DENT Coin hali hazırda taşınabilir operatör odaklı çalışan ve yaygın kullanımda olan bir kripto para. Ülkemizdeki operatörler de dahil olmak üzere sayısız ülkede DENT Coin kullanarak kontör satın alabiliyorsunuz.

DENT Coin bundan sonra Samsung kripto para cüzdanına entegre olacak. Rastgele bir platformda DENT Coin satın almak isterseniz Samsung kripto cüzdanınıza bağlanarak mevcut paralarınızdan ödeyebiliyorsunuz. Yahut Dent Coin harcamanız gereken uyumlu bir mağazada Samsung cüzdanınızı kullanabiliyorsunuz.

Samsung blok zinciri üzerine inşa ettiği cüzdanına geniş bir alan oluşturmak için ağır gayret sarf ediyor. DENT Coin ile birlikte birkaç ünitenin daha Samsung cüzdanı içerisinde kendisine yer bulacağı tabir ediliyor. DENT Coin şu anda 0.001$ civarında süreç görüyor.

 

Başa dön tuşu