Sadettin Teksoy, Stanger Things 3’teki gizemin peşinde (Video)

Netflix Türkiye takımı, Stranger Things dizisi için hayli başarılı bir tanıtım görüntüsü hazırladı. 90’lı yıllarda yayınlanan Teksoy Vazifede isimli TV programıyla gizemli olayların peşine düşen Saadettin Teksoy, artık de Stranger Things 3’teki gizemin peşinde.

Stranger Things’in üçüncü döneminde Hawkins’e açılan alışveriş merkezi Starcourt, büyük bir gizemi beraberinde getiriyor. Sadettin Teksoy, bu gizemi çözmek için Starcourt alışveriş merkezine gidiyor.

 

Netflix Türkiye grubu, Stranger Things tanıtım görüntülerinde Sadettin Teksoy’a çok sefer yer vermişti. Ama bu kere dizinin imgeleriyle Teksoy’un imgeleri birleştirilerek ortaya farklı bir iş çıkarılmış. 4 dakika 35 saniyelik görüntü, kısa sinema kıvamında olmuş.

Stranger Things’in üçüncü dönemi 4 Temmuz tarihinde yayınlandı. Netflix’ten yapılan açıklamaya nazaran yeni dönem birinci dört günde 40.7 milyon kişi tarafından izlendi. Yaklaşık 18 milyon kişi de birinci üç dönemi bitirdi. Bu istatistiklerle Netflix’in birinci dört günlük görüntülenme rekorunu kırdı.

Başa dön tuşu