Renault WhatsApp’ta!

Anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, platform fark etmeksizin her gün 1.5 milyar kişinin buluşma noktası haline gelmiş durumda ve bu sayı gün geçtikçe artıyor. Bu durum, WhatsApp’ı sırf günlük mesajlaşma platformu olmaktan çıkarıp markalar için de cazip bir fırsat haline getiriyor.

Hal bu türlü olunca, WhatsApp’ta artık markaların da yer almaya başladığını görüyoruz. Kelam konusu markalar artık WhatsApp üzerinden müşterileriyle birebir iletişime geçiyor. Bu sayede müşteriler, ilgilendiği eserle ilgili en hakikat bilgiyi oturduğu yerden süratlice edinebiliyor. Operatöre bağlanmak için uzun uzadıya beklemeyip işini WhatsApp’tan mesajlaşarak hallediyor.

WhatsApp’ta iki söz sohbetle test sürüşü randevusu

Türkiye otomotiv pazarının değerli temsilcilerinden Renault MAİS, bölümdeki tezini dijital dünyada da sürdürmek ismine WhatsApp’a geçiş yapıyor. Fransız marka, otomotiv bölümünde bir birinci olarak WhatsApp’tan müşterileriyle birebir irtibata geçiyor. Renault MAİS müşterileri bu sayede aktüel kampanyaları herkesten evvel öğreniyor ve kişiye özel sürprizleri yakalayabiliyor.

Renault MAİS’in WhatsApp’ta yerini almasıyla birlikte test sürüşü randevusu almak da daha kolay bir hal almış. Müşteriler 444 66 22 numarasına WhatsApp’tan yazarak iki söz sohbetle randevu alabiliyor.

Başa dön tuşu