Rambo: Last Blood filminden ilk fragman geldi

Sinema dünyasının son 37 yılına damga vuran ve unutulmaz kahraman rollerinden birisini kazandıran Rambo efsanesi sona eriyor. Adeta Sylvester Stallone ile birlikte yaşlanan Rambo serisinin beşinci sineması için birinci fragman geldi.

Rambo: Last Blood öyküsü ne?

Rambo: Last Blood sineması isminden da anlaşılacağı üzere serinin başlangıcı olan Rambo: First Blood sinemasına atıf yapıyor. Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken ağır bir biçimde Travma Sonrası Gerilim Bozukluğu ile baş etmeye çalışan John Rambo tekrar tehlikeli bir maceraya atılıyor.

Soğuk savaş periyoduna denk geldiği için birinci üçlemede yüklü olarak Ruslara karşı uğraş eden John Rambo serisi yavaş yavaş eksen kayması yaşadı. Dördüncü sinemada Tayland-Burma sivil savaşına değinen seri artık ise insan kaçakçılığına odaklanıyor.

Şiddetten elini ayağını çeken ve gündelik işlerle geçimini kazanmaya çalışan Rambo arkadaşının torunun Meksika hududunda kaybolması üzerine harekete geçer. Bu sefer karşısında acımasız bir kaçakçı kümesi vardır. Rambo: Last Blood sonbaharda vizyona girecek.

 

Başa dön tuşu