Netflix’te yayınlanacak Hızlı ve Öfkeli animasyon dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

The Fast & Furious (Hızlı ve Öfkeli) sinema serisinin animasyon uyarlamasından birinci fragman yayınlandı. Teaser fragmanda iki otomobilin kısa müddetli gayretini görüyoruz.

Dreamworks TV yapımcılığındaki dizinin ismi Fast & Furious: Spy Racers olacak. Dizi, 2019’un sonuna gerçek Netflix platformunda yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını, sinema serisindeki Dom karakterini canlandıran Vin Diesel üstleniyor.

 

Dominic Torretto’nun kuzeni rolündeki Tony Toretto, dizinin başrol karakteri olacak. Tony’nin Dom’un müsaadeden gidişini ve devlet için özel bir misyonda çalışmasını izleyeceğiz. 27 saniye uzunluğundaki fragmandan görüldüğü kadarıyla Netflix’in Love, Death & Robots dizisinde kullanılan çizimlere benzeri çizimler kullanılıyor.

Seriye gösterilen ilgiden daha fazla yararlanmak isteyen Universal, ana seriye ek olarak Hobbs & Shaw isminde spin-off sinema çekti. Hobbs & Shaw, 2 Ağustos 2019’da vizyona girecek. Ana seriye nazaran daha eğlenceli ve daha çılgın olacak. Fast & Furious: Spy Racers animasyon serisi ise 2019’un sonlarına yanlışsız yayınlanacak.

Başa dön tuşu