Netflix Türkiye’den zaman yolculuğu içeren Dark dizisi reklamı

Netflix’in Alman imali dizisi Dark’ın 2. dönemi geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Netflix Türkiye takımı, dizinin reklamı için Türkiye’ye özel bir reklam yayınladı.

Dizideki vakit seyahati temasından yola çıkılarak hazırlanan görüntüde Erol Evgin, 33 yıl evvelki hali ile muhabbet ediyor. Dark dizisinde de 33 yıllık vakit seyahatler gerçekleştiriliyor.

Erol Evgin’in Netflix reklamında oynatılması da hoş bir tercih olmuş. Çünkü Erol Evgin dijital platformlara oldukça ehemmiyet veriyor. Evgin, geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamasında buna dijital platformların kıymetine dikkat çekerek “Benim bugüne kadar meslek hayatımda elde ettiğim en büyük gelir, Sıla ile birlikte seslendirdiğimiz Altın Düetler albümünün YouTube gelirleri idi.” demişti. Erol Evgin’in oğlu Murat Evgin, Netflix’te yayınlanan Myths & Monsters isimli dizinin müziklerini besteledi.

Dark dizisinin 2. dönemi 21 Haziran tarihinde yayınlandı. 2. dönem hakkındaki izleyici yorumları hayli olumlu. Dizinin final dönemi da olacak 3. döneminin çekimlerine başlandı.
Netflix Dark dizisi linki 

Başa dön tuşu