İspanyol otomobil devi çıldırdı! Bu fiyata Seat Ibiza kaçmaz!

B sınıfı hatchback tarafında tüketicilerin pek çok alternatifi bulunuyor. Renault Clio, Hyundai i20, Volkswagen Polo üzere araçlar bu alternatiflerin başında gelen modeller. Fakat Seat Ibiza da kullanıcılar nezdinde tercih konusu olmayı başarıyor.

Gerek sportif tasarım çizgileri, gerekse uygun fiyatı Ibiza’nın tercih edilmesini sağlayan ayrıntılar olarak öne çıkıyor. Pekala kelam konusu arabanın fiyat ayrıntıları günümüzde nasıl şekillendi? Gelin daima birlikte aracın fiyatlarını mercek altına alalım.

Seat Ibiza fiyat listesi: Bu fiyatlar kaçmaz

Seat Ibiza günümüzde üç farklı donanım paketiyle yetkili bayilerde yerini alıyor. Bunlardan giriş düzeyinde olan Style pakette 15 inç alaşımlı jantlar, led ön farlar, art park sensörleri, 8.25 inç multimedya sistemi, otomatik katlanabilir yan aynalar, otomatik far, şerit takip sistemi, sürat sabitleme sistemi üzere özellikler standart olarak kullanıcılara sunuluyor.

Ayrıca en boş pakette 8 inçlik gösterge paneli, ön kol dayama, yağmur sensörü, otomatik kararabilen dikiz aynası, otomatik klima üzere diğer özellikler de var. Gördüğünüz üzere aracın en boş paketi bile epeyce dolu özelliklerle geliyor.

Başa dön tuşu