Dark 2. Sezon fragmanı yayınlandı, final sezonu duyuruldu

Netflix’in Alman imali dizisi Dark’ın yeni dönem fragmanı yayınlandı. İkinci dönemi 21 Haziran tarihinde yayınlanacak dizinin üçüncü dönemi ile birlikte ekranlara veda edeceği duyuruldu.

İlk dönemi 2017 yılında yayınlanan Dark, izleyiciler tarafından hayli olumlu reaksiyon aldı. Bilim Kurgu, gizem çeşidindeki dizinin şimdi başında bir gencin ortadan kaybolduğu ve arama çalışmalarının başlatıldığına şahit oluyoruz. Arama çalışmalarının akabinde kasabada bir solucan deliği bulunuyor. Vakitte seyahat kavramının başlaması ile birlikte dizinin gizemi daha da derinleşiyor. Dizinin öyküsü 1986 ve 1953 yıllarında geçiyor.

 

Yeni yayınlanan fragmanı ile birlikte Dark’ın toplam üç dönemden oluşacağı duyuruldu. Final döneminin yaklaşık iki yıl sonra yayınlanması bekleniyor. Dizinin direktörlüğünü ve yapımcılığını Baran bo Odar ve Jantje Friese birlikte üstleniyor. İkinci dönemin tüm kısımları 21 Haziran tarihinde yayınlanacak.

Beş yeni Alman dizisi yolda

Netflix, Alman üretimi Dark’ın büyük beğeni alması ve kıymetli izlenme sayılarına ulaşmasının akabinde ikinci Alman imali dizisi Dogs of Berlin’in çalışmalarına başlamış ve birinci dönemini yayınlamıştı. Geçtiğimiz yılın sonunda 5 yeni Alman dizisi için muahede sağlandı. Yeni dizilerin isimleri ‘The Barbarians’, ‘Tribes of Europa’, ‘Don’t Try This at Home’, ‘Skylines’ ve ‘Season of Secrets’ olacak.

 

Başa dön tuşu