Beats Powerbeats Pro kablosuz kulaklıklar satışa çıktı

Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı yeni kablosuz kulaklık modeli Beats Powerbeats Pro kısa bir gecikmenin akabinde ülkemizde de satışlara başladı.

Powerbeats Pro özellikleri ve fiyatı

Gerçek kablosuz tasarımı benimseyen Powerbeats Pro kulaklıklar bu açıdan Apple AirPods ile de rakip oluyor. Kulak üzerinden etrafını saran ve silikonlarla tutuşu destekleyen kulaklık tıpkı vakitte su ve ter geçirmez. Kullanılmadığında kulaklıklar üzerindeki kontak noktaları ile kılıfında şarj oluyor.

Kulaklık modeli Apple H1 yongasını kullanıyor. Süratli eşleşme, güç verimliliği, daima Siri açık ve daha kaliteli ses tecrübesi üzere özellikler sunan H1 yongası sayesinde Apple aygıtları rakiplerinden farklılaşıyor.

AirPods üzere Powerbeats Pro da onları kulağınıza taktığınızda oynatmaya devam ediyor ve çıkardığınızda duruyor. Her bir kulaklık ayrıyeten fizikî denetim tuşlarına da sahip ve bunlarla ses ile şarkıyı denetim edebiliyor.

9 saate kadar kullanım ömrü sunan Powerbeats Pro kulaklıklar kılıfa yerleştirildiğinde 15 saat daha kullanım müddeti desteği yapabiliyor. Kılıfı ise Lightning girişi üzerinden şarj edebiliyorsunuz. Powerbeats Pro kulaklıklar 1999TL fiyat etiketine sahip.

 

Başa dön tuşu