Amazon’un ilginç süper kahraman dizisi ‘The Boys’ için fragman yayınlandı

Netflix’in en büyük rakiplerinden olan Amazon Prime Video, yepyeni içerik yatırımlarını süratle artırmaya devam ediyor. Bilhassa de bu yıl Amazon’dan çok değişik diziler görmeye başladık. Şirketin yeni muhteşem kahraman dizisi The Boys da önümüzdeki ay izleyicilerle buluşacak. Karl Urban‘ın başrolünde yer aldığı dizi için birinci uzun fragman bugün yayınlandı.

The Boys, ünlü çizgi roman muharriri Garth Ennis’in birebir isimli eserinden uyarlanmış. Alışılagelmiş çizgi romanlardan biraz daha farklı bir yapıya sahip olan The Boys, muhteşem kahramanların çoklukla hasta ruhlu ve sapkın bir hayat yaşadığı farklı bir kainatta geçiyor. Kahramanlar şöhretin de verdiği rahatlıkla yozlamış bir hayat yaşıyorlar. Durum o kadar makus ki harika kahramanların dünyaya yarardan çok ziyanları dokunuyor.

Bu duruma bir dur demek isteyen CIA ise ‘The Boys’ isimli bir grup kuruyor. Fragmanda da gördüğümüz üzere takımın başında ünlü aktör Karl Urban var. Urban önderliğindeki The Boys, harika kahramanları denetim altına almak yahut gerekirse ortadan kaldırmak için uğraş edecek.

The Boys’un birinci uzun fragmanı bilhassa de çizgi romanın hayranları tarafından hayli beğenilmiş. Dizinin, orjinal kıssanın ruhunu çok güzel yakaladığı belirtiliyor. Bu yazın en merakla beklenen dizilerinden olan The Boys’un birinci sezonu 26 Temmuz’da Amazon Prime Görüntü üzerinden yayınlanacak.

Amazon Prime Görüntü’nün ülkemizdeki fiyatı birinci altı ay için 3 Euro, sonrası içinse 6 Euro olarak belirlenmiş. Prime Görüntü üyeleri ayrıyeten Twitch Prime üyeliğine de sahip oluyor. 

Başa dön tuşu