Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect Türkiye’de: İşte fiyatı ve özellikleri

Ford’un ticari araç ailesindeki yenilenme süreci tam gaz devam ediyor. Yeni Ford Tourneo Connect ve Ford Transit Connect Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Ford Transit Connect fiyatı 119 bin TL’den, yeni Ford Tourneo Connect fiyatı 145 bin TL’den başlıyor.

Yenilenen yüzü, ızgarası ve ön tamponuyla daha dinamik bir görünüme kavuşan yeni Tourneo Connect ve Transit Connect; güçlü motoru, yeni 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği ve gelişmiş teknolojileri ile dikkat çekiyor. Yeni kuşak EcoBlue motor Tourneo ve Transit Connect’i daha çevreci ve verimli bir hale getirirken, Transit Connect’te standart olarak sunulan geri görüş kamerası üzere özellikler de konfor ve güvenliği bir üst düzeye çıkarıyor.

Yeni Tourneo ve Transit Connect’in teknolojileri 

Yeni Tourneo ve Transit Connect’in teknolojileri ortasında start/stop sistemi, kablosuz şarj ünitesi, SYNC3 ve 6 inç dokunmatik ekran, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, aktif park asistanı, şerit takip sistemi, trafik levhası tanıma sistemi, akıllı sürat sonlandırma sistemi, çarpışma tedbire yardımcısı ve LED gündüz farlarına sahip HID Bi-Xenon farlar bulunuyor.

Yeni Transit Connect, Trend paketiyle 1.5L Dizel 100PS motor ve manuel şanzıman seçeneğiyle sunulurken, kombi versiyonunda yalnızca kısa şasi ile sunulan yeni Tourneo Connect ise Deluxe ve Titanium paketleriyle karşımıza çıkıyor. Deluxe pakette 1.5L Dizel 100PS motor bulunurken, Titanium paket ise 1.5L Dizel 120PS 8 ileri otomatik ve 6 ileri manuel şanzıman seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Foto Galeri | 8 Görsel Görüntüle

Başa dön tuşu