Spotify platformunda 99 kuruş kampanyası yeniden başladı

Çevrim içi müzik dalında rekabetin giderek kızıştığı bu günlerde platformların farklı aktiflik ve kampanyalarına şahit oluyoruz. Spotify bir müddettir orta verdiği 99 kuruş kampanyasını yine başlattı.

Cazip kampanya

Normalde yılda iki defa yapılan deneme sürümü teklifinde daha evvel Premium aboneliği kullanmamış olanlar 3 ay boyunca 99 cent yahut 99 kuruş karşılığında deneme bahtına sahip oluyor. 3 ay bitiminde dilerse devam ediyor dilerse de aboneliği iptal ediyor.

Kampanya 15 Mayıs ve 1 Temmuz tarihleri ortasında devam edecek. Sonrasında bu imkândan faydalanamıyorsunuz. Ayrıyeten 15 Nisan tarihinden evvel Premium aboneliğini iptal etmiş olan varsa 3 aylık 10$ halinde bir kampanyaya dahil olabilir. Şimdilik bununla ilgili Türkçe sayfada bir bilgi mevcut değil.

Spotify toplamda 100 milyon fiyatlı aboneye ulaştı ve mali tablolarda düzelme işaretleri var. Apple Music ise 50 milyon fiyatlı aboneye ulaşmış durumda. Spotify’ın en büyük avantajı reklamlı fiyatsız sürümün olması. Böylelikle Premium tarafa kullanıcı çekebiliyor. Apple Music ise iOS kullanıcılarına güveniyor.

 

Başa dön tuşu