Rick and Morty’nin 4. sezon yayın tarihi belli oldu

Son yılların en tanınan dizilerinden birisi olan Rick and Morty, uzun bir ortanın akabinde dördüncü dönemiyle ekranlara geri dönüyor. Üretimci kanal Adult Swim, milyonlarca hayranın merakla beklediği yeni dönem için bugün nihayet resmi bir tarih duyurusu yaptı. Rick and Morty’nin 4. dönemi, Kasım 2019’da yayınlanmaya başlayacak.

Adult Swim duyuruyu Twitter üzerinden yaptı. Rick ve Morty’nin ağzından dördüncü dönem duyurusu:

Farklı mizah üslubu, etkileyici bilim kurgu öğeleri ve absürt karakterleriyle dikkat çeken Rick and Morty, 2013 yılında yayınlanmaya başlamış ve kısa müddette inanılmaz bir popülarite kazanmayı başarmıştı. Dizinin üçüncü dönemi yayınlandığı sırada tüm dünyada milyonlarca insan tarafından konuşuldu ve ABD’de de TV’nin en tanınan güldürüsü olmayı başardı.

Birinci üç dönemiyle beklentilerin üzerinde bir performans gösteren Rick and Morty, üretimci kanal Adult Swim tarafından yüklü bir kontrat almayı da başardı. Adult Swim, Mayıs 2018’de yapılan bir açıklamada tam 70 yeni Rick and Morty bölümü için dizinin yaratıcıları Justin Roiland ve Dan Harmon ile muahedeye varıldığını duyurdu.

Rick and Morty’nin üçüncü dönemi Ekim 2017’de sona ermişti. Yaklaşık iki yılın akabinde dizi nihayet geri dönecek. Dördüncü dönemin tam olarak kaç kısımdan oluşacağı şu an için muhakkak değil. 

Başa dön tuşu