Mike Novogratz:”Bitcoin 10,000 – 14,000 dolar arasında kalır”

Galaxy Digital’in kurucusu olan ve dijital para piyasasıyla olan ilgisiyle bilinen Mike Novogratz,geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Bitcoin’in fiyatının 10.000 ile 14.000 dolar ortasında sabitleneceğini iddia ettiğini belirtti.

Özel bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada Novogratz, market hacmi en geniş kripto para ünitesi olan Bitcoin’in 10,000 – 14,000 dolar aralığında kalacağını ve uzun mühlet burada devam edeceğini söyledi.  

Novogratz, Facebook’un Libra ile kripto para piyasasına girişinden de bahsetti. Novogratz, dünyanın en büyük şirketlerinden birinin kripto para piyasasına girdiğini belirtti ve “Eğer hala yatırım yapmakta telaşlı olan bir yatırımcıysanız bu durum sizi daha inançta fiyat.” dedi.

Novogratz ayrıyeten, Facebook’un yeni çıkaracağı kripto para ünitesi Libra’nın oldukça büyük dayanak göreceğini belirterek “Belki merkeziyetçi değil ancak vakit içinde ademi merkeziyetçiliği planlıyorlar. ” dedi. Novogratz ayrıyeten: “Zor olan Facebook cüzdanı. Muhtemelen bu blokta yapılan ticaretin büyük bir modülü olacak. ”

31 Mayıs’ta Novogratz, “Uzun vadede, Bitcoin’in muhtemelen 7,000 – 10,000 dolar ortasında bir birleşme sağlayacak.” demiş ve Bitcoin fiyatı hakkında bir kestirimde bulunmuştu.

Başa dön tuşu