LEGO’dan ilginç Stranger Things seti

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things yeni dönemi için geri sayım devam ederken LEGO da bu esnada uğraş arayanlar için yeni bir set hazırladı. LEGO Stranger Things ismindeki çift taraflı mesken konsepti ilgi çekiyor.

LEGO Stranger Things özellikleri ve fiyatı

LEGO Stranger Things ‘The Upside Down’ tam ismini taşıyan yeni set 75810 model numarasına sahip ve 2287 modülden oluşuyor. Set Byer’in konutuna odaklanırken pek çok değerli karakteri de barındırıyor.

İlginç olarak konut iki tarafa sahip. Birinci taraf standart renklerle bezenmiş. Oturma odasında irtibat tahtası yer alırken Will’in yatak odası ve yemek odası da bulunuyor. Konutun iki ucunda ağaçlar yer alırken bir de polis arabası mevcut.

Alt kısım ise karanlık mavi ve siyah tonlara sahip. Bu kısım yeniden üst kısmın birebiri fakat daha korkutucu bir ortamı yansıtıyor. Eleven, Will, Mike, Lucas, Dustin ve Demogorgon dahil 8 karakter de kendi ekipmanlarıyla geliyor.

LEGO Stranger Things bilhassa sinemanın hayranlarına hitap eden epeyce üst düzey bir set olmuş. 1 Haziran tarihinde satışa çıkacak model 199$ fiyat etiketine sahip.

 

Başa dön tuşu